Akademia Młodego Menedżera

SWPS podjęło się realizacji kompleksowego programu dotyczącego lepszego przygotowania studentów do wejścia na rynek pracy, którego celem jest rozwój ich umiejętności praktycznych przydatnych w przyszłej pracy zawodowej i oczekiwanych przez pracodawców. Program jest wdrażany we wszystkich filiach SWPS przez cały okres realizacji projektu. Skierowany jest do studentów poza I rokiem studiów (niezależnie od stopnia) oraz absolwentów (do 6 miesięcy od dty obrony pracy dyplomowej). W ramach programu przewidzianych jest wiele działań. Celem zajęć jest kształtowanie postawy przedsiębiorczej wśród studentów oraz wyposażenie ich w interdyscyplinarną wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne do samodzielnego, efektywnego prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Obejmuje szkolenia z zakresu przedsiębiorczości: tworzenie biznes planów, zakładanie działalności gospodarczej i pozyskiwanie na nią funduszy. Szkolenia prowadzone będą przez zewnętrznych specjalistów.

32-godzinne szkolenia odbywać się będą w około 16-osobowych grupach. Łącznie odbędzie się 38 szkoleń w których weźmie udział 608 osób.  Szkolenia obejmować będą m.in. następujące zagadnienia

 • Jak założyć własną działalność gospodarczą
 • Przedsiębiorczość akademicka
 • Warsztaty tworzenia biznesplanu własnej działalności gospodarczej

Pliki do pobrania:

W każdym roku akademickim zostanie zorganizowany konkurs na najlepszy pomysł na własną firmę spin-off/spin-out lub inną, którego nagrodą jest laptop oraz pozycja książkowa.

logotypy ue-NOWE

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego www.efs.gov.pl

 

 

Biuro Projektu


ul. Gen. T. Kutrzeby 10
61-719 Poznań
tel. 61 66 05 217

Aktualności

 • O projekcie

  „Rozwój potencjału Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej poprzez dostosowanie oferty edukacyjnej do

  Czytaj więcej...

 • Lider projektu

  Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej to nowoczesne centrum naukowo-dydaktyczne, które oferuje interd…

  Czytaj więcej...

swps logotyp-nowy
© Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, ul. Chodakowska 19/31, 03-815 Warszawa, tel. 22 517 96 00